Tobiase  Selts  MTÜ 

XIV Rudolf Tobiase nimelise noorte klaveriõpilaste konkursi tulemused 2020 aastal

I vanuserühm kuni 10.aastased                            

Peapreemia ja J.S.Bach heliteose parim esitaja

Lagle Levit    õp. Kairit Levit           Orissaare Muusikakool

  1. J. S. Bach, Väike prelüüd c-moll, BWV 934
  2. R. Tobias, „Kevadlauluke”
  3. P. Tšaikovski, „Valss” („Lastealbum” op. 39)

II preemia ja P. Tšaikovski heliteose parim esitaja

Ella Marie Mäger     õp. Eva Teppo            Keila Muusikakool

  1. C. Ph. E. Bach, Polonees g-moll (A. M. Bachi noodivihik), BWV Anhang 125
  2. R. Tobias, „Igatsus kevade järele”
  3. P. Tšaikovski, „Polka” („Lastealbum” op. 39)

III preemia ja R.Tobiase heliteose parim esitaja

Karolin Tüür            õp. Kairit Levit           Orissaare Muusikakool

  1. J. S. Bach, Väike prelüüd e-moll, BWV 941
  2. P. Tšaikovski, „Polka” („Lastealbum” op. 39)
  3. R. Tobias, „Igatsus kevade järele”

Diplom kava väga hea esituse eest

Ilya Nesterov             õp. Sofia Nesterova    koduõpe

  1. J. S. Bach, Väike prelüüd d-moll, BWV 935
  2. R. Tobias, „Menuett”
  3. P. Tšaikovski, „Puusõdurite marss” („Lastealbum op. 39)

Jette Piibemann        õp. Eva Teppo            Keila Muusikakool

  1. Chr. Petzold. Menuett G-duur (A. M. Bachi noodivihik), BWV Anhang 114
  2. P. Tšaikovski, „Vana prantsuse lauluke” („Lastealbum op. 39)
  3. R. Tobias, „Polka”

Sofie Hramova          õp. Diana Gromova    Keila Muusikakool

  1. J. S. Bach, Kahehäälne inventsioon d-moll, BWV 775
  2. R. Tobias, „Sügispildikesed I”
  3. P. Tšaikovski, „Baba-Jaga” („Lastealbum” op. 39)

Diplom kava hea esituse eest

Mia Laube     õp. Aljona Gulevitš     Märjamaa Muusika- ja Kunstikool

  1. Menuett d-moll (A. M. Bachi noodivihik), BWV Anhang 132
  2. R. Tobias, „Polka”
  3. P. Tšaikovski, „Puusõdurite marss” („Lastealbum” op. 39)

Carola Viljaste          õp. Kairit Levit           Orissaare Muusikakool

  1. J. S. Bach, Väike prelüüd F-duur, BWV 927
  2. R. Tobias, „Pastoraal”
  3. P. Tšaikovski, „Lõokese laul” („Lastealbum” op. 39)

Diplom noorimale osalejale südika esituse eest

Nika Burak   õp. Maria Magdik       eraõpe

  1. Chr. Petzold, Menuett g-moll (A. M. Bachi noodivihik), BWV Anhang 115
  2. R. Tobias, „Polka”
  3. P. Tšaikovski, „Vana prantsuse lauluke” („Lastealbum op. 39)       

II vanuserühm 11-13.a.                          

Peapreemia ja S. Grünbergi heliteose parim esitaja

Anett Arvisto             õp. Eva Teppo            Keila Muusikakool

  1. J. S. Bach, Prelüüd ja fuuga d-moll, HTK I, BWV 851
  2. S. Grünberg, „Kaugel”
  3. R. Tobias, „Sõnadeta romanss”

II preemia ja R. Tobiase heliteose parim esitaja

Emanuel Teppo         õp. Eva Teppo            Keila Muusikakool

  1. J. S. Bach, Kahehäälne inventsioon F-duur, BWV 779
  2. R. Tobias, „Menuett”
  3. S. Grünberg, „Kaugel”

III preemia

Elmira Nersesjan      õp. Marina Urm          Maardu Kunstide Kool

  1. J. S. Bach, Prelüüd ja fuuga c-moll, HTK I, BWV 847
  2. S. Grünberg, „Kaugel”
  3. R. Tobias, „Sügispildikesed II”

Diplom kava väga hea esituse eest ja J.S.Bach heliteose parim esitaja

Anna Loginova         õp. Tiina Muddi ja Irina Bronzova     Jõelähtme Muusika- ja Kunstikool

  1. J. S. Bach, Väike prelüüd e-moll, BWV 938
  2. S. Grünberg, „Kaugel”
  3. R. Tobias, „Valss” E-duur

Diplom kava hea esituse eest

Maarit Juhkamsoo   õp. Helina Tamm        Kilingi-Nõmme Muusikakool

  1. J. S. Bach, Kolmehäälne inventsioon h-moll, BWV 801
  2. R. Tobias, „Valss”
  3. S. Grünberg, „Kaugel”

Anni Hiiemets           õp. Olesja Voronjuk    Käina huvikool

  1. J. S. Bach, Kahehäälne inventsioon f-moll, BWV 780
  2. R. Tobias, „Valss”
  3. S. Grünberg, „Kaugel“

III  vanuserühm 14-16.a.                        

III preemia ning J.S. Bachi ja R. Tobiase heliteoste parim esitaja

Mirell Pajumets        õp. Pille Parm             Keila Muusikakool

  1. J. S. Bach, Sarabande, Gavotte ja Polonaise Prantsuse süidist nr. 6 E-duur, BWV 817
  2. R. Tobias, „Sügispildikesed I”
  3. R. Schumann, „Valss”, „Fantaasiatants” ja „Unelauluke” („Albumilehed” op. 124)

Diplom kava hea esituse eest

Vivien Varsanovitš    õp. Diana Gromova    Keila Muusiakool

  1. J. S. Bach, Prelüüd E-duur BWV 854/1 ja  Allemande Prantsuse süidist nr. 6 E-duur, BWV 817
  2. R. Tobias, „Sõnadeta laul” op. 11 nr. 3
  3. R. Schumann, „Chiarina”, „Chopin” ja „Estrella” („Karneval” op. 9)