Tobiase  Selts  MTÜ 

XIII RUDOLF TOBIASE NIMELISE KLAVERIÕPILASTE KONKURSI TULEMUSED 2018 AASTAL

 

 

I vanuserühm kuni 10.aastased                                        

Peapreemia ja parima J. S. Bachi heliteose esitaja

Annika Aruvainu õp. Darja Roditšenko Rakvere Muusikakool

  1. S. Bach, Fughetta G-duur, BWV 902
  2. Tobias, Sügispildike II
  3. Pärt, Punamütsike ja hunt

II preemia ja parima R. Tobiase heliteose esitaja 

Emanuel Teppo õp. Eva Teppo Keila Muusikakool

  1. S. Bach, Menuett Prantsuse süidist nr. 3 h-moll, BWV 814
  2. Tobias, Igatsus kevade järele
  3. Tamberg, Etüüd

III preemia

Amanda Karindi õp. Sirje Subbe-Tamm Saku Muusikakool

  1. Petzold, Menuett g-moll (Anna Magdalena Bachi noodivihik), BWV Anhang 115
  2. Tobias, Vene laadis
  3. Pajusaar, Minu väike taks

Diplom kava väga hea esituse eest

Marek Blinnikov õp. Jelena Golub Jõgeva Muusikakool

  1. S. Bach, Väike prelüüd e-moll, BWV 941
  2. Tobias, Kevadlauluke
  3. Pajusaar, Hundid

Marcella Emilie Soonik õp. Heili Kirsimäe Viljandi Muusikakool

  1. S. Bach, Kahehäälne inventsioon C-duur, BWV 772
  2. Tobias, Valss
  3. Kangro, Vana tants

Berit Valter õp. Darja Roditšenko Rakvere Muusikakool

  1. Petzold, Menuett g-moll (Anna Magdalena Bachi noodivihik), BWV Anhang 115
  2. Tamberg, Karjane (tsüklist „Näidendid“)
  3. Tobias, Polka

Diplom kava hea esituse eest

Lukas Enok Teesalu õp. Svetlana Skuridina Paldiski Muusikakool

  1. Petzold, Menuett g-moll (Anna Magdalena Bachi noodivihik), BWV Anhang 115
  2. Pajusaar, Nukker delfiin
  3. Tobias, Menuett

Sofia Alfjorova õp. Sofia Nesterova Lasnamäe Muusikakool

  1. Tobias, Polka
  2. Aria g-moll (Anna Magdalena Bachi noodivihik), BWV 515a
  3. Pajusaar, Eit ja taat lähevad tülli

Matilda Teivejõe õp. Maiu Roosa Kose Muusikakool

  1. S. Bach, Väike prelüüd C-duur, BWV 939
  2. Tobias, Menuett
  3. Pajusaar, Multifilm

Meele Kelder õp. Kairit Levit Orissaare Muusikakool

  1. Petzold, Menuett G-duur (Anna Magdalena Bachi noodivihik), BWV Anhang 114
  2. Mägi, Nukrus
  3. Tobias, Vene laadis

Angelina Chamyan õp. Šilova Larissa Jõhvi Muusikakool

  1. Polonees g-moll (Anna Magdalena Bachi noodivihik), BWV Anhang 119
  2. Pajusaar, Nukker delfiin
  3. Tobias, Polka

Karmen Kokk õp. Liina Palu Võru Muusikakool

  1. Menuett d-moll (Anna Magdalena Bachi noodivihik), BWV Anhang 132
  2. Tobias, Pastoraal
  3. Rebane, Väikeste hiirte rõõmutants

Helerin Seera õp. Miina Jõgisalu Türi Muusikakool

  1. Polonees g-moll (Anna Magdalena Bachi noodivihik), BWV Anhang 119
  2. Tobias, Polka
  3. Pajusaar, Kaks parti vaidlevad

Mihkel Kivaste õp. Elina Seegel Saue Muusikakool

  1. Menuett d-moll (Anna Magdalena Bachi noodivihik), BWV Anhang 132
  2. Tobias, Polka
  3. Pajusaar, Rähn Robert Rjabinski lähistelt

Diplom ühe teose hea esituse eest

Elisabet Kallas õp. Olesja Voronjuk Käina Kaunite Kunstide Kool

  1. Mägi, Hiir hüppas

Andrei Dudakov õp. Jekaterina Deržavina Maardu Kunstide Kool

  1. Pajusaar, Maa-alused

Riti Valo õp. Heili Kirsimäe Võhma Muusikakool

  1. Pajusaar, Kellamees vilistab

Ksenia Ehhina õp. Jelena Gromova Jõhvi Muusikakool

  1. Pajusaar, Inetu pardipoeg

Lisete Enders õp. Heili Kirsimäe Viljandi Muusikakool

  1. Mägi, Nukuke mängutoosis

                                              

II vanuserühm 11-13.a.                        

Peapreemia ja parima R. Tobiase heliteose esitaja

Hanna Liis Aunver õp. Eva Teppo Keila Muusikakool

  1. Tobias, Menuett op. 11 nr. 4
  2. S. Bach, Courante Prantsuse süidist nr. 5 G-duur, BWV 816
  3. Puur, Valva mu üle

II preemia ja parima J. S. Bachi heliteose esitaja

Artur Roditšenko õp. Ruth Patune Rakvere Muusikakool

  1. S. Bach, Kolmehäälne inventsioon B-duur, BWV 796
  2. Tobias, Albumileht
  3. Puur, Valva mu üle

III preemia ja parima R. Puuri heliteose esitaja

Helina Kukk õp. Diana Gromova Keila Muusikakool

  1. Puur, Valva mu üle
  2. S. Bach, Kolmehäälne inventsioon A-duur, BWV 798
  3. Tobias, Fugett e-moll

Diplom kava väga hea esituse eest

Helis Laasma õp. Pille Parm Keila Muusikakool

  1. S. Bach, Kolmehäälne inventsioon c-moll, BWV 788
  2. Tobias, Valss Es-duur, op. 11 nr. 2
  3. Puur, Valva mu üle

Anett Arvisto õp. Eva Teppo Keila Muusikakool

  1. S. Bach, Väike prelüüd c-moll, BWV 934
  2. Puur, Valva mu üle
  3. Tobias, Valss

Diplom kava hea esituse eest

Anete Liit õp. Olesja Voronjuk Käina Kaunite Kunstide Kool

  1. S. Bach, Väike prelüüd d-moll, BWV 926
  2. Puur, Valva mu üle
  3. Tobias, Kindes Gedanken nr. 4, 6, 8 ja 10

Mirell Pajumets õp. Pille Parm Keila Muusikakool

  1. S. Bach, Kahehäälne inventsioon F-duur, BWV 779
  2. Puur, Valva mu üle
  3. Tobias, Masurka h-moll, op. 10 nr. 2

Grete Sakteos õp. Diana Gromova Keila Muusikakool

  1. Puur, Valva mu üle
  2. S. Bach, Kolmehäälne inventsioon E-duur, BWV 792
  3. Tobias, Albumileht F-duur

Vivien Varsanovitš õp. Diana Gromova Keila Muusikakool

  1. Puur, Valva mu üle
  2. S. Bach, Kahehäälne inventsioon A-duur, BWV 783
  3. Tobias, Õhtuhämarus

Hanno Kull õp. Tiina Rätsepp Kuressaare Muusikakool

  1. S. Bach, Gavott ja Polonees Prantsuse süidist nr. 6 E-duur, BWV 817
  2. Tobias, Prelüüd nr. 7, cis-moll
  3. Puur, Valva mu üle

Saara Kärner õp. Kairit Levit Orissaare Muusikakool

  1. S. Bach, Kolmehäälne inventsioon E-duur, BWV 792
  2. Puur, Valva mu üle
  3. Tobias, Valss E-duur

Varvara Fedossova õp. Svetlana Ratsõborskaja Jõhvi Muusikakool

  1. S. Bach, Väike prelüüd g-moll, BWV 930
  2. Tobias, Valss E-duur
  3. Puur, Valva mu üle

 

III  vanuserühm 14-16.a.                                  

Peapreemia ja parima J.S. Bachi heliteose esitaja

Marion Kiil õp. Sirle Piisang Kiili Kunstide Kool

  1. S. Bach, Duett e-moll, BWV 802
  2. Tobias, Sonatiin c-moll, op. 12 nr. 2, I osa
  3. Uusberg, Prelüüd-meditatsioon a-moll

II preemia

Karina Agnes Raudkats õp. Jelena Golub Tabivere Valla Huvikool

  1. S. Bach, Prelüüd ja fuuga g-moll, HTK I, BWV 861
  2. Tobias, Gavott op. 10 nr. 3
  3. Tubin, Kari metsa ja Vihmalaul (Süit eesti karjaseviisidest)

III preemia

Elsbet Muhu õp. Vaike Väljamäe Häädemeeste Muusikakool

  1. Tobias, Sõnadeta romanss G-duur
  2. S. Bach, Prelüüd ja fuuga c-moll, HTK I, BWV 847
  3. Saar, Pikk ingliska F-duur

Diplom kava väga hea esituse eest ja parima R. Tobiase heliteose esitaja

Birgit Gross õp. Ruth Patune Rakvere Muusikakool

  1. S. Bach, Prelüüd ja fuuga f-moll, HTK II, BWV 881
  2. Tobias, Valss
  3. Pärt, Liblikad

Diplom kava hea esituse eest

Jane Valge õp. Heili Kirsimäe  Viljandi Muusikakool

  1. S. Bach, Kolmehäälne inventsioon a-moll, BWV 799
  2. Eller, Rondino
  3. Tobias, Masurka op. 10 nr.2

Mirjam Hiiekivi õp. Tiia Koppel Kiili Kunstide Kool

  1. S. Bach, Allemande ja Air Prantsuse süidist nr. 4 Es-duur, BWV 815
  2. Tobias, Sügispildikesed II
  3. E. Laas, Valss

Mikk Kaasik õp. Olga Silaeva Tartu Valla Muusikakool

  1. S. Bach, Prelüüd ja fuuga C-duur, HTK I, BWV 846
  2. Tobias, Masurka
  3. Rääts, 24 Bagatelli, nr. 3 ja 9