Tobiase  Selts  MTÜ 

XII Rudolf Tobiase nimelise klaveriõpilaste konkursi tulemused 2016 aastal

 

Kuni 12 aastased

I  PREEMIA

Theodor TeppoÕp Eva Teppo – Keila Muusikakool

  1. S. Bach – Prantsuse süit nr 2 Sarabande ja Air
  2. Tobias – Menuett op 11 nr 4
  3. Kabalevski – Sonatiin op 13 nr 1 I osa (Allegro assai e lusigando)

 

II PREEMIA

Mikk KaasikÕp Olga Silajeva – Tartu Valla Muusikakool

  1. S. Bach – 2-häälne inventsioon F-duur BWV 779
  2. Tobias – Kevadlauluke
  3. Kabalevski – Prelüüd op 38 nr 8

     

III PREEMIA

Anette AllasÕp Sirle Piisang – Kiili Kunstide Kool

  1. S. Bach – Praembulum d-moll BWV 875a
  2. Tobias – Sõnadeta romanss
  3. Kabalevski – Etüüd F-duur

     

DIPLOM KOGU KAVA ESITAMISE EEST

Hanna-Liis AunverÕp Eva teppo ja Diana Gromova – Keila Muusikakool

  1. S. Bach – Väike prelüüd c-moll BWV 934
  2. Kabalevski – Klounid
  3. Tobias – Igatsus kevade järele

     

PARIM R. TOBIAS

Elsbet MuhuÕp Vaike Väljamäe – Häädemeeste Muusikakool

  1. S. Bach – Prantsuse süit nr 2 c-moll, Air
  2. Tobias – Valss E-duur
  3. Maikapar – Ariett a-moll

 

PARIMA J.S. BACH 

     Sander Erik IlvesÕp Tiia Koppel – Kiili Kunstide Kool

  1. S. Bach – Väike prelüüd e-moll BWV 938
  2. Tobias – Valss E-duur
  3. Kabalevski – Novellett op 27

 

ERGUTUSPREEMIA

Artur RoditšenkoÕp Ruth Patune – Rakere Muusikakool

  1. S. Bach – 2-häälne inventsioon B-duur BWV 785
  2. Tobias – Kevadlauluke
  3. Kabalevski – Ratsaväe laul op 27 nr 29

 

PARIM D.KABALEVSKI

Saara KärnerÕp Kairit Levit – Orissaare Muusikakool

  1. Tobias – Kevadlauluke
  2. S. Bach – Väike prelüüd F-duur
  3. Kabalevski – Ratsaväe laul op 27 nr 29

 

TULEVIKULOOTUS – 8. aastane üks noorimates osalejatest

Annabel NaritsÕp Anne Toome – Türi Muusikakool

  1. S. Bach – Menuett G-duur BWV Anh 116 (A. M. Bachi noodivihik)
  2. Tobias – Pastoraal
  3. Kabalevski – Klounid

 

      13-14 aastased

I PREEMIA ja PARIM J.S. BACH

Karina Agnes RaudkatsÕp Jelena Golub – Tabivere Huvikool

  1. S. Bach – Allemande Prantsuse süidist h-moll BWV 814
  2. Tobias – Masurka op 10 nr 2
  3. Uusberg – Detsembri valgus
  4. Prokofjev – 3 põgusat hetke op 22

 

II PREEMIA ja PARIM R. TOBIAS

Marion KiilÕp Sirle Piisang – Kiili Kunstide Kool

  1. Tobias – Sonatiin nr 1 As-duur I osa
  2. Uusberg – Detsembri valgus
  3. S. Bach – Allemande A-duur BWV 824
  4. Prokofjev – Kõnnib kuu üle aasade D-duur

 

III PREEMIA ja PARIM P. UUSBERG

Lisell ReinmetsÕp Kairit Levit – Orissaare Muusikakool

  1. Tobias – Sõnadeta laul op 11 nr 3
  2. S. Bach – Prelüüd ja Fuuga d-moll HTK I
  3. Uusberg – Detsembri valgus
  4. Prokofjev – Prelüüd op 12 nr 7

 

 

15-19.aastased

Välja jäid andamata peapreemia ja II preemia

 

III PREEMIA

Luiza TolokonnikovaÕp Svetlana Skuridina – Paldiski Muusikakool

  1. S. Bach – Prelüüd ja fuuga B-duur HTK I BWV 866
  2. Skrjabin – Prelüüdid nr 4 ja 5 op 11
  3. Pärt – Saabastega kass, Punamütsike ja hunt
  4. Tobias – Õhtuhämarus

 

PARIM R. TOBIAS

Madis AasaloÕp Tiia Koppel – Kiili Kunstide Kool

  1. S. Bach – Prelüüd ja fuuga c-moll HTK I BWV 847
  2. Tobias – Sonatiin nr 2 op 12 III osa
  3. Prokofjev – Montecchid ja Cappuletid (tsüklist Romeo ja Julia op 75)
  4. Mägi – Kolm merepilti II

 

PARIM E. MÄGI

Marleen NiibekÕp Ädu Laur – Tabasalu Muusikakool

  1. S. Bach – Allemande Partiitast nr 1 BWV 825
  2. Tobias – Õhtuhämarus
  3. Mägi – Saja, saja vihmake ja Aeglane valss
  4. Prokofjev – Tuhkatriinu variatsioon op 102 nr 2